TEOG Sınavı Yanlış Sorular

TEOG Sınavında A kitapçığı Fen 9. soruda hata olduğunu düşünüyorum. Çünkü sorunun içeriği yanlış bana göre. A kitapçığı Fen 12. soruda geçen ”görünür ağırlık” tabiri hem müfredat hem de gerçek dışı yanlış bir tabirdir.

Bu yüzden de soru iptal edilirse sevinirim. Ayrıca Din kültürü ve ahlak bilgisi dersinin B kitapçığı 10. sorusunda A ve D şıklarının doğru olabileceğini, bu yüzden de sorunun iptal edilmesinden memnun olurum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Gönderen: .. Yiğit.B.
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (4)
.. Emre

sınavlar iptal olsun, iptal sorular var.

.. Işıl

bu bilgiyi gönderen kişiye katılıyorum fakat fen ve teknolojide A kitapçığında 8.sorununda yanlış olduğunu düşünüyorum.

.. Aleyna

sorunun yanlış olduğunu düşününüyorum ve iptal edilmesini istiyorum.

.. Meryem

Sınavda Matematik’ten 85 almam gerekirken 66,876 yazıyor. bunun olması imkansız çünkü ben kaç kere optik okuyucuyu kontrol ettim. Sınavın iptal edilmesi gerekli.

Aralık 03, 2013
Kategori : Sınavlar
Yorum : 4
Okunma : 738
Meb Özel Okul Teşvik Ücreti
Eylül 30, 2014
|
Kategori: MEB Şikayet
5. sınıfa geçen oğluma teşvik çıktı ama yerleştirme olmadı. Bu nasıl bir iş neye göre ayarlandı bu hak çıkıyor, biz okula gidiyoruz problem yok, kontenjan problemi yok, devlet vermiş yerleştirme olmuy..
Sbs Puan Haksızlığı
Eylül 30, 2014
|
Kategori: MEB Şikayet
Meb’in 29.09.2014 günü liselerde ara sınıflara geçişlerde taban puan uygulamasını kaldırarak sbs de yüksek puan yapan öğrencilerin, 3 yıl sbs’ ye emek vererek aldığı puanın hiçe sayılması ..
Kahramanmaraş Andırın İlçesi Okul Servisi Yetersiz
Eylül 30, 2014
|
Kategori: MEB Şikayet
Kahramanmaraş Andırın ilçesi ve ilçeye bağlı köylerde okul servisleri taşıma yeterliliğinin çok çok altında. Taşıma usulüne uygun araçlar kullanılmıyor, denetim yapılırken araçlar arızalı diyerek kaçı..
Meb Eğitim ve Öğretim Teşvik Desteği
Eylül 30, 2014
|
Kategori: MEB Şikayet
Merhaba kızım teşvik hakkından yararlandı ancak yerleştirilemedi. Kontenjan nedeni ile yerleştirme olmamıştır yazıyor. (Okul ile görüştüm kesinlikle kontenjan sıkıntılarının olmadığını söylediler.) Be..
Erkut Soyak Anadolu Lisesi İkili Eğitime Geçti
Eylül 30, 2014
|
Kategori: MEB Şikayet
Okulumuzun taban puanı 407 olmasına rağmen, 180 puan alan öğrenciler bizim okulumuza nakledildi ve ikili eğitime geçmek zorunda kaldık. Bunu istemiyoruz, gereğinin yapılmasını talep ediyorum.