TEOG Sınavı Yanlış Sorular

TEOG Sınavında A kitapçığı Fen 9. soruda hata olduğunu düşünüyorum. Çünkü sorunun içeriği yanlış bana göre. A kitapçığı Fen 12. soruda geçen ”görünür ağırlık” tabiri hem müfredat hem de gerçek dışı yanlış bir tabirdir.

Bu yüzden de soru iptal edilirse sevinirim. Ayrıca Din kültürü ve ahlak bilgisi dersinin B kitapçığı 10. sorusunda A ve D şıklarının doğru olabileceğini, bu yüzden de sorunun iptal edilmesinden memnun olurum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Gönderen: .. Yiğit.B.
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (4)
.. Emre

sınavlar iptal olsun, iptal sorular var.

.. Işıl

bu bilgiyi gönderen kişiye katılıyorum fakat fen ve teknolojide A kitapçığında 8.sorununda yanlış olduğunu düşünüyorum.

.. Aleyna

sorunun yanlış olduğunu düşününüyorum ve iptal edilmesini istiyorum.

.. Meryem

Sınavda Matematik’ten 85 almam gerekirken 66,876 yazıyor. bunun olması imkansız çünkü ben kaç kere optik okuyucuyu kontrol ettim. Sınavın iptal edilmesi gerekli.

Aralık 03, 2013
Kategori : Sınavlar
Yorum : 4
Okunma : 719
Kartal Uğur Mumcu Eyüp Genç İlköğretim Okulu
Eylül 18, 2014
|
Kategori: İlkokullar
Oğlum kartal uğur mumcu eyüp genç ilköğretim okulunda okuyor, bu yıl ek bina yapıldı, fakat sıralar eksik. Sıralar tamamlanmayacak mı, çocuklar 3 kişi oturuyor. Okul yapılıyor  sıra yok mu kayıt olaca..
Atatürk Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Çıkışı Saatleri
Eylül 18, 2014
|
Kategori: Liseler
Atatürk kız teknik ve meslek lisesi öğrencisiyim, okuldan çok geç çıkıyoz 8.10. Ve bornova belediyesinde lisanslı olarak futbolcuyum, antremanlar akşam 6 da başladığı için gidemiyorum. Sabahçı olma şa..
Altınözü Anadolu Lisesi Nakil İşlemi
Eylül 18, 2014
|
Kategori: Liseler
Öğrencim teog sistemiyle altınözü anadolu lisesine kaydedilmiştir. Benim maddi imkanım olmadığından çocuğumu adresime yakın bir okula naklini istiyorum, fakat 3 kez oldu nakil vermeme rağmen çocuğum a..
Gültepe Lisesi Kalabalık Sınıflar
Eylül 18, 2014
|
Kategori: Liseler
Ben gültepe düz bölümde olarak 11.sınıfa giden sayısal alanda okuyan bir öğrenciyim. Sizlerin okulumuza hazırlamış olduğu bu sistem öğrenciler için hiç iyi olmadı, çünkü okulumuzda çok fazla öğrenci b..
Sınıf Anneleri Sorunu
Eylül 18, 2014
|
Kategori: Anaokulu - Kreş
Sınıf anneleri aynı sınıfta okuyan çocuğun annesi o çocuk annesini görüyor devamlı, bu sefer bizim çocuklarda anne sen eden durmuyorsun diye ağlıyorlar. Sınıf anneleriyle bir de öğretmen samimi olunca..