TEOG Sınavı Yanlış Sorular

TEOG Sınavında A kitapçığı Fen 9. soruda hata olduğunu düşünüyorum. Çünkü sorunun içeriği yanlış bana göre. A kitapçığı Fen 12. soruda geçen ”görünür ağırlık” tabiri hem müfredat hem de gerçek dışı yanlış bir tabirdir.

Bu yüzden de soru iptal edilirse sevinirim. Ayrıca Din kültürü ve ahlak bilgisi dersinin B kitapçığı 10. sorusunda A ve D şıklarının doğru olabileceğini, bu yüzden de sorunun iptal edilmesinden memnun olurum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Gönderen: .. Yiğit.B.
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (4)
.. Emre

sınavlar iptal olsun, iptal sorular var.

.. Işıl

bu bilgiyi gönderen kişiye katılıyorum fakat fen ve teknolojide A kitapçığında 8.sorununda yanlış olduğunu düşünüyorum.

.. Aleyna

sorunun yanlış olduğunu düşününüyorum ve iptal edilmesini istiyorum.

.. Meryem

Sınavda Matematik’ten 85 almam gerekirken 66,876 yazıyor. bunun olması imkansız çünkü ben kaç kere optik okuyucuyu kontrol ettim. Sınavın iptal edilmesi gerekli.

Aralık 03, 2013
Kategori : Sınavlar
Yorum : 4
Okunma : 777
Lise Kayıt Sorunu
Ekim 23, 2014
|
Kategori: MEB Şikayet
Merhaba ben lise ikinci sınıf öğrencisiyim . Lise biri okuduktan sonra kanser tanısı konuldu ve lise ikiye geçemedi. Dondurmak zorunda kaldım. Ve şimdide başka bir okula geçmek istiyorum eğitimime ora..
Hüseyin Özdilek Endüstri Meslek Lisesi Kayıt Sorunu
Ekim 23, 2014
|
Kategori: MEB Şikayet
Merhaba, benim kardeşim bu lisede eğitim görmekteydi, devamsızlığı vardı birinci dönemden. İkınci dönem tastikname vererek kardeşimi açık ögretim lisesine yazdırdılar ve okullar açılınca tekrar okula ..
Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü Endüstri Meslek Lisesi Staj Sorunu
Ekim 23, 2014
|
Kategori: MEB Şikayet
Okulumuz staj yeri ayarlanmasında hiç bir öğrenciye yardımcı olmuyor ve ben okulun yardımını almak için okula gittiğimde beni tamamen başından salmak için her şeyi yaptı. Diğer birçok kişiye de aynı ş..
Esenyurt Kıraç İmkb Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nakil İşlemi
Ekim 23, 2014
|
Kategori: MEB Şikayet
Kaydını Esenyurt Kıraç İmkb Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi’ne yaptırmış olduğumuz öğrencimin velisiyim. Nakil işlemi için dilekçe verdiğimiz bu okulun idarecilerinin talebimi hiçe saymasının b..
Atatürk Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi İş Yeri Açma Belgesi
Ekim 23, 2014
|
Kategori: MEB Şikayet
İş yeri açma belgesi için tüm öğrencilerden matbaa ücreti adı altında 50 tl ücret alınmaktadır. Bu paranın yasal olup olmadığının sorgulanmasını rica ediyorum.